Špatná Strana→1.Kapitola

22. března 2009 v 16:25 | &nIm€ GiRl |  Špatná Strana
Ps: je to jen výplod mojí fatazie a naprostý propadák...
Pod perexem↓

V jedné vesnici žila dívka s krásnými růžovými vlasy.
Trápila se,žila ve smutku a také pořád trénovala,aby jí konečně týmový partner uznal za silnou,ale pořád jí říkal že je otravná a k tomu dodal třešničku na dortu ve chvíly kdy jí uhodil do zátylku a nechal jí položenou na lavičce a odešel.
Ráno jí tam našli Izumo s Kotetsuem.
Zavedli ji k Hokage a tam ji všechno vypověděla a také se hokage zeptala jestli ji nechce trénovat.
Hokage souhlasila a tak začaly,ale nebyla to procházka růžovým sadem,protože hokage měla síly že to ani nebylo možné a zrovna na dámu.
Takhle jí trénovala 2měsíce a pomalu,ale jistě se stávala lepší než její učitel a tak se rozhodla se ještě naučit lékařské ninjutsu,ale nechtěla,aby jí někdo učil chtěla se učit sama.
Proto si našla mýtinku kde trénovala a také zkoušela různá lékařská ninjutsu.
Ale jednou jí štěstí nepřálo,protože jí sledovala její učitelka,která si myslela že se s někým stýká,ale jak viděla že jen trénuje tak si oddychla a sledovala jí po celou dobu jejího tréninku.
Viděla že se její studentka zlepšuje a zlepšuje a tak se rozhodla ukázat a naučit jí lékařské ninjutsu,ale potom co její studentka odběhla do lesa tak se jí na ní něco nelíbilo a tak tam zůstala sedět a čekat.
Po pár minutách jí viděla jak nese zraněné zvíře a pokládá ho na zem,ale neví co se tam děje a tak vyčkává a po 5minutách vidí jak studentce jde z ruk zelená čakra a pak jen jak to zvíře uteklo do lesa.Hokage se rozhodl aže raději odejde,protože viděla mnoho.
takto trénovala 1rok,ale nikdo jí už více naučit nemohl a tak se rozhodla odejít z vesnice.
bylo jí jedno jestli bude hledaným ninjou,prostě chtěla se jen více naučit.
O 1den později...
Je krásná noc a po cestě kráčí děvče s růžovými vlasy a batohem na zádech kráčí k bráně,kráčí rychlým krokem a lesklýma zelenýma očima,ze kterých kapou lesklé kapky slané vody.
Už byla u brány když v tom tam viděla černý plášť s červenými mraky.
Hned jí došlo kdo to je a tak se s ledovým klidem zeptala:''Co chceš Itachi?A Sakuro jaké ppřekvapení co tady děláš?Ptala sem se první Itachi co chceš nebo mám říct chcete?no dobrá chceme,aby ses k nám přidala,protože si silná si dokonce silnější než Hokage.A jak to víš Itachi?!?Mno dalo by se říct že sem tě sledoval od té doby co tě můj pošetilý maly bratříčk nechal na té lavičce a odešel k Orochimarovi.Aha mno už vím proč jsem cítila další čakru.Itachi to si tak blbý že neumíš potlačit čakru?vždyť to umí i tvůj takzvaný malý pošetilý bratříček.Hel Sakuro neříkej mi že sem blbý a navíc Sasuke není lepší než já.''Hádaly by se tak dost dlouho,ale za chvíly svítalo a tak se nakonec Sak po dlouhém dohadování s Itachim vydala s ním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama